فرم کسری خدمت

بسمه تعالی

در نیروهای مسلح هم خصوصا با استفاده از مشمولین جوان و کارآمد، نوآوری را ترویج دهند، زمینه سازی کنند، به ویژه بخش  نیازمندی های دفاعی را برطرف کنند.

( مقام معظم فرماندهی کل قوا)


 
 
 

مدیریت پروژه ها – پروژه های تحقیقاتی کسر خدمت

مقدمه

 

به منظور بسیج ظرفیت های ملی با رویکرد نوآوری، شکستن مرزهای دانش و تحقق جهش علمی، مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای (حفظه الله) و بهره مندی از ظرفیت های علمی و پژوهشی مشمولین پروژه های تحقیقاتی در ارائه نظریه ها و ایده های نو در حوزه های دفاعی – امنیتی کشور از طریق مراکز تحقیقاتی سپاه و نیروهای مسلح، از جوانان متخصص و پژوهشگران علمی به عنوان همکاران تحقیقاتی دعوت به عمل می آید.

 

هدف : 

زمینه سازی برای تحقق مدیریت دانش و استفاده بهینه و حداکثری از ظرفیت های علمی مشمولین کارآمد و پژوهشگر در حوزه های تحقیقاتی مورد نیاز دانشگاه و سپاه.

 

تعاریف :

 

مشمول محقق :

 دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر با داشتن شرایط لازم برابر دستورالعمل ها.

 

تحقیق 

فعالیتی است علمی، دقیق، منظم و منطقی برای کشف حقایق، دستیابی به دانش نو، حل مسائل و کمک به تصمیم گیری های صحیح در امور اولویت دار دفاعی – امنیتی و منطبق بر سیاست های ابلاغی.

 


محورهای پژوهشی در حوزه های علوم انسانی و فنی مهندسی:

علوم انسانی : آموزشی، تربیتی، مدیریتی، علوم اجتماعی و ...
فنی و مهندسی : طراحی و ساخت، نرم افزار و سخت افزار، شبیه سازی و ...

 

اختراع :

محصول یا فرآیندی که منجر به حل مشکلی از سپاه شده و یکی از مراحل طراحی (مفهومی– تفصیلی) ساخت (آزمایشگاهی – صنعتی) و آزمودن (نظری – عملیاتی) را طی نموده باشد.

 

اطلاعیه :

 

پژوهشگران و محققین متقاضی جهت دریافت پروژه های کسر خدمت به منظور بررسی سوابق علمی ، پژوهشی و آموزشی ؛ رزومه کامل خود را به آدرس پست الکترونیکی Project@ihuo.ac.ir ارسال نمایید و یا از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید.

شماره تماس:   74186310-021   داخلی 151login