صفحه نخست / سردار فضلی:حمایت جوانان از نظام موجب خشم دشمنان شده است

سردار فضلی:حمایت جوانان از نظام موجب خشم دشمنان شده است

سردار علی فضلی در مراسم یادواره شهدای عملیات والفجر 8 در سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران با بیان اینکه دشمنان آرمان‌های انقلاب را مورد هدف قرار داده اند افزود: باید با تمام قوا مراقب توطئه های دشمنان باشیم.
وی بیان کرد: در عملیات والفجر 8 که بیستم بهمن سال 1364 کلید خورد حدود 6 ماه فعالیت جهادی انجام شد.
فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) با بیان اینکه عبور 2 هزار و 700 غواص از اروندرود در این عملیات پیش بینی شده بود، یادآور شد: در این عملیات، غواصان با کمترین هزینه در استفاده از ادوات جنگی پیروز شدند و عملیات را با موفقیت به پایان رساندند.
وی با بیان اینکه نقش یگان دریایی ما در این عملیات بی‌نظیر بود، تصریح کرد: دو هفته قبل از عملیات کنار رودخانه کارون که شباهاتی به منطقه عملیات داشت تمرینات لازم برای آمادگی نهایی عملیات مرور شد.
  ایشان یکی از ویژگی‌های عملیات والفجر۸ را حفظ اسرار نظامی دانست و یادآور شد: از کار انداختن ماشین جنگی دشمن، به بن‌بست کشاندن نیروی دریایی عراق و ساقط کردن پایگاه موشکی آن‌ها از اهداف آرمانی این عملیات بود.
  سردار فضلی با بیان اینکه نظم و اخلاق اسلامی مبنای عملکرد ما بود، اضافه کرد: فرمانده‌ای در آن شرایط سخت با راننده برخورد فیزیکی کرده بود که به وی گفتم به دلیل این تخلف گردان شما از عملیات محروم است و آن‌چنان به پهنای صورت گریه کرد و رضایت راننده را به دست آورد تا از این عملیات بی‌نصیب نماند.
24 بهمن 1397, 18:28
بازگشت