ملی پوشان تکواندو نیروهای مسلح ایران نائب قهرمان بازیهانی جهانی سیزم شد

رقابت های تکواندو ارتش های جهان با نایب قهرمانی تیم منتخب ایران و کسب عنوان فنی ترین تکواندوکار توسط نماینده کشورمان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندوی نیروهای مسلح؛ بیست و هفتمین دوره بازیهای تکواندو نظامیان جهان(سیزم)  از روز ۱۲ خردادماه به میزبانی کشور کره جنوبی و با حضور ۲۲کشور مدعی و صاحب سبک آغاز شد.

 

تیم منتخب نیروهای مسلح ایران که با همت هیات تکواندو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این مسابقات اعزام شد با کسب دو مدال طلا، چهار نقره و یک برنز  بالاتر از تیم کشور میزبان روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد و ازبکستان با حضور همه ملی پوشان خود با کسب ۴ مدال طلا به مقام قهرمانی رسید و کره جنوبی میزبان این دوره از رقابت ها با کسب یک مدال طلا، دو نقره و یک برنز سوم  و فرانسه با کسب یک مدال طلا چهارم شد.

برای کشورمان علیرضا حسین پور ضمن کسب مدال طلای وزن ۵۸- کیلوگرم ، به عنوان فنی ترین تکواندوکار نیز انتخاب و معرفی شد.

در این مسابقات علی اشرف قنبری و مسعود کاظم پور به عنوان سرمربی و مربی حضور داشتند و جواد الیاسی هم سرپرستی تیم ملی ایران را برعهده داشت و علیرضا حسین پور و امیر حسین بیضایی دو مدال طلا، امیررضا صادقیان، یاسین ولی زاده، سالار رحمتی و امیررضا اشرافی چهار مدال نقره و امیرعباس رهنما هم مدال برنز کسب کردند.
همچنین حسین سلیمانی داور بین المللی کشورمان در این رقابت ها قضاوت کرد.

 

این دوره از مسابقات با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

 

 

16 خرداد 1403, 11:47
بازگشت login