با حضور مسئول هیئت تکواندو نیروهای مسلح ؛ مسابقات قهرمانی تکواندو سپاه برگزار شد

مسابقات قهرمانی تکواندو پایوران سپاه با حضور سردار غلامی مسئول هیئت تکواندو نیروهای مسلح  و جمعی از مسئولان و پیشکسوتان این رشته در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام)؛ مسابقات قهرمانی تکواندوی پایوران سپاه  (یادواره جانباز سرافراز استاد بزرگ مرحوم غلامرضا چناربو) با حضور سردار سرتیپ پاسدار نعمان غلامی مسئول هیئت تکواندو نیروهای مسلح، سرهنگ پاسدار سیروس رضایی جانشین تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح، ناخدا مهران تیمور نژاد مسئول ورزش قهرمانی ستاد کل نیروهای مسلح، آقای حیدری مسئول فدراسیون نجات غریق، مظفر علی شاهی دبیر فدراسیون ورزش همگانی و مسئولین و مربیان در سالن شهید جوینده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام برگزار شد.
سردار غلامی در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندو پایوران سپاه گفت: مسابقات سراسری قهرمانی پایوران در رشته تکواندو با نام و یاد استاد برجسته سفرکرده تکواندو سپاه و بسیج مرحوم غلامرضا چیارلو با میزبانی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) در حال برگزاری است .
سردار غلامی با بیان اینکه در نیروی مسلح افزایش توان جسمانی و آمادگی جسمانی پایوران مخصوصا در رشته های تخصصی ورزشی تکواندو از اولویت ها است که ستاد کل نیروهای مسلح به طور جدی این را هم از سازمانهای نیروهای مسلح مطالبه می کند و افزود: در مجموعه سپاه مسابقات سراسری قهرمانی برای آمادگی رقابت در مسابقات نیروهای مسلح در دانشگاه افسری آغاز شده است.
مسئول هیئت تکواندو نیروهای مسلح اظهار داشت: در این دوره از مسابقات 19 رده سپاه در مسابقات شرکت کردند و بیش از 100 نفر ورزشکار تکواندو  در این مسابقات در رشته های کیوروگی و پومسه با هم رقابت می کنند .
سردار غلامی گفت: در این مسابقات که با اتکا به ظرفیت های مربی گری و توسط مربیان مجموعه سپاه برگزار می شود امیدواریم بتوانیم با برگزاری موفق این دوره از مسابقات بتوانیم برای شرکت در رقابت های نیروهای مسلح آماده شویم و با توجه به موفقیت هایی که سال گذشته در مجموعه نیروهای مسلح در تکواندو داشته ایم بتوانیم برای رقابت های جهانی، تیم نیروهای مسلح را با توانایی و ویژگی های خاص انتخاب کنیم.
 
در این مسابقات در رشته کیوروگی مقام اول را سازمان حفاظت سپاه  ، مقام دوم را دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(علیه السلام) ، مقام سوم را نیروی زمینی و در رشته پومسه نیز مقام اول را نیروی زمینی سپاه ، مقام دوم را سپاه علی ابن ابیطالب استان قم و مقام سوم را نیروی دریایی سپاه کسب کردند.
انتهای پیام

22 آذر 1402, 20:07
بازگشت login