جلسه هم اندیشی فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) جلسه هم اندیشی فرماندهان دفاع مقدس که با حضور سرداران حاج علی فضلی ، مرتضی قربانی ، مرتضی صفاری ، محمد کوثری ، احمد غلامپور و ... در خصوص موضوع تربیت افسران جوان سپاه و نحوه انتقال تجربیات چهل ساله خود در دفاع از انقلاب به دانشجویان افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام ) برگزار گردید 

در این مراسم سردار نعمان غلامی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) ضمن خیر مقدم به فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس و عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت : تربیت افسران جوان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام)  ، تربیت پاسداران فردای سپاه است ، بزرگ ترین وظیفه دانشگاه تربیت نسل آینده سپاه است و ما در این ماموریت مهم و اثر گذار از هیچ کوشش و تلاشی مضایقه نمی کنیم.

نعمان غلامی گفت : با تربیت این دانشجویان جوان ، فرماندهان آینده تربیت می شوند ، با تربیت فرماندهان آینده ، راهبرد های کلان انقلاب و جبهه مقاومت تعیین می شود ، این دانشجویان جوان ما هستند که در فردایی نزدیک قدس را فتح خواهند کرد و لانه سست صهیونیست را زیر پوتین های خود لگدمال خواهند کرد ، پس آموزش و تربیت این افسران جوان مهمترین وظیفه پیشکسوتان عرصه جهاد و حماسه دفاع مقدس خواهد بود.

در ادامه فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام)  با مخاطب قرار دادن فرماندهان و پیشکسوتان  سپاه گفت : طبق این برنامه راهبردی ، هر یک از شما فرماندهان دفاع مقدس عهده دار و سرپرستی یکی از گروه های آموزشی دانشجویان را در کنار مسئولیت های مهمی که دارید برعهده خواهید گرفته ،  و بخشی از حیات با برکت خود را وقف پرورش دانشجویان می کنید . شما فرماندهان عالی رتبه با انتقال آموزه ها و تجارب چهل ساله خود در پاسداری از اسلام و انقلاب ، و برقراری انس و الفتی پدر-فرزندی با دانشجویان به راحتی قله های تجارب ارزشمند خود را به نسل آینده ساز سپاه انتقال می دهید .

نعمان غلامی گفت : با اجرای این طرح فرماندهان وپیشکسوتان که سال ها هم نفس با شهیدان بوده اند در تمامی برنامه های آموزشی ، مراسمات ، اردوهای رزمی نظامی و اردوی دفاع مقدس در کنار دانشجویان حضور خواهند داشت و با شرح مجاهدت ها و حماسه آفرینی های رزمندگان دفاع مقدس و تبیین راهبردهای انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت آشنا کرده و فرماندهان و مدیران آینده نظام و انقلاب را با دستان پرمهر خود تربیت خواهند کرد.

در پایان سرداران و پیشکسوتان حاضر در جلسه ضمن استقبال و تقدیر از این طرح آموزشی ، آمادگی خود را برای مشارکت در این طرح اعلام کردند.

7 دی 1399, 13:26
بازگشت login