اهدای پرچم مسجد جمکران به دانشگاه امام حسین (علیه السلام)

نماینده ولی فقیه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) از متبرک شدن این دانشگاه با پرچم مسجد جمکران خبر داد و گفت: در این ایام بسیار با عظمت که شهادت بانوی دو عالم فاطمه زهرا (س) و ایام شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی است برای ما افتخاری شد که پرچم مسجد جمکران در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) به اهتزاز در آید و مفتخریم که به مستکبران و صهیونیست‌ها نشان می‌دهیم که ما همواره زیر این بیرق و پرچم به تکلیف خود عمل می‌کنیم.
 حجت الاسلام والمسلمین فخری افزود: شخصیتی همچون شهید سلیمانی به ما یاد داد که همواره در طول زندگی در حال جنگ و جهاد علیه استکبار باشیم و این پرچم یا لثارات الحسین که شعار همه سربازان ظهور است به اهتزاز در آید و ان شاءالله با عنایات امام عصر (عج) توسط مقام معظم رهبری این پرچم در سراسر دنیا افراشته شود.

در ادامه یاسین حسین آبادی نماینده خدام مسجد جمکران در مراسم اهدای پرچم یا لثارات الحسین  به دانشگاه امام حسین (ع) گفت: این پرچم را به خاطر سیلی محکمی که مردان انقلاب به گوش امریکا نواختند، از باب تکریم اهدا کردیم.
 وی اظهار داشت: پس از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان وی، پرچم مسجد مقدس جمکران به رنگ قرمز و به نشانه خونخواهی خون به ناحق ریخته این بزرگواران و پس از سیلی محکمی که به گوش امریکا نواخته شد، از باب تکریم مردان انقلاب که نماینده جبهه مقاومت و برادرانمان در سپاه پاسداران هستند، به دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) اهدا شد.
 وی افزود: خواهان آن هستیم تا اخراج امریکا و ایادی آن‌ها از منطقه؛ پاسداران ما به جهاد ادامه دهند و جبهه مقاومت روز به روز تحت لوای یا "لثارات الحسین (ع) " ان شاء الله انتقام خون به ناحق ریخته و مظلومان عالم از پای ننشینند و به جهاد ادامه دهند

21 دی 1398, 11:08
بازگشت login